Jałowce Chińskie pfitzera Mint Julep Szczecin Zachodniopomorskie

Aktualnie oferujemy sadzonki jałowca Mint Julep minimum 5 letnie. Wszystkie uprawiamy w donicach i niektóre od małego formujemy na drzewka Niwaki Bonsai. Nasze rośliny uprawiamy w oparciu o nawozy najwyższej klasy. Są zdrowe i pięknie wybarwione oraz odporne na mróz.

Jałowce szkółka Szczecin Zachodniopomorskie

Oferujemy w ciągłej sprzedaży sadzonki jałowców w donicach. Cena już od 75 zł. Szczecin, Dołuje, woj. Zacodniopomorskie. tel. 601 76 73 40

Jałowiec pośredni Mint Julep to odmiana rozłożystego i szybko rosnącego krzewu iglastego. Rośnie ok 15 cm rocznie i już po 10 latach tworzy okazały krzew szeroki na 2-3 metry. Jego wałeczkowate, zielone pędy porastają intensywnie zielone, drobne igły. W początkowej fazie wzrostu gałęzie tego jałowca skierowane są ukośnie do góry jednak z biegiem lat nabierają coraz bardziej wyglądu pionowego.

Jałowiec pośredni Mint Julep to roślina, która nie ma żadnych wielkich wymagań jeśli chodzi o uprawę i utrzymanie. Jest to bardzo wytrzymały krzew, który może spokojnie rosnąć zarówno w słońcu, jak i w miejscu zacienionym. Można go uprawiać na różnych typach gleb (lubi kwaśny odczyn), w tym także takich dość słabych, a nawet jałowych i suchych. Nieźle znosi ujemną temperaturę, spore zanieczyszczenia powietrza w miastach. Można go regularnie przycinać, a to skutecznie przyczynia się do fajnego dla oka zagęszczenia krzewu.

Oprócz tego w naszej ofercie na bieżąco prowadzimy sprzedaż różnych innych roślin iglastych takich jak:

Jałowiec pospolity chiński spartan stricta blue alps obelisk blaauw